Rekrutacja  •  Polityka prywatności  •  Ulotka  Polish School-Manchester is a company limited by guarantee, registered in England and Wales, number 6498971.  Registered office at 1 Bloomfield Close, Cheadle Hulme SK8 6RR.
Kalendarium Ważne daty na bieżący i następny trymestr są przedstawione poniżej.
Polska Szkoła Ojczysta w Manchesterze Polska Szkoła Manchester Witamy Nowości Kalendarium Program Rejestracja Kontakt Galeria Wolontariat
Rodzinny Bal Karnawałowy. 16 stycznia 2016 Zapraszamy serdecznie wszstkie Dzieci i Rodziców na bal przebierańców, który  odbędzie się w naszej szkole 16 stycznia w godzinach 11.30 - 13.15. Prosimy o zabranie dobrego humoru i niecodziennego nastroju :)
Spotkanie autorskie z Panią Agnieszką Szczepańską. 9 stycznia 2016 W naszej Szkole odbyło się spotkanie z pisarką, Panią Agnieszką Szczepańską.  Pisarką, scenarzystką, autorką serii przygodowo – detektywistycznej dla dzieci i  młodzieży „Patka i Pepe”. Pani Agnieszka przybliżyła naszym uczniom szczegóły  związane z pracą pisarza i scenarzysty, nasi uczniowie poznali artystyczne, jak  również techniczne tajniki powstawania książek. Dla chętnych był rzadka szansa, by  zdobyć książki wraz z autografem pisarki.
“Bowiem dawać to nie znaczy tracić.” Antoine de Saint Exupery W imieniu, przede wszystkim Dzieci, serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za  życzliwość, pomoc i wsparcie w organizacji Rodzinnego Balu Karnawałowego.  Szczególne podziękowania składamy Polish Village Bakery za wspaniałe wypieki!