Trymestr 1:  16 września - 16 grudnia 2017 Trymestr 2:  13 stycznia - 28 kwietnia 2018 Trymestr 3:  5 maja - 14 lipca 2018
Gdzie, kiedy i jak? Rejestrację można przeprowadzić w każdej chwili kontaktując się ze szkołą w jeden z poniższych sposobów: - używając adresu e-mailowego admin@polskaszkola.org.uk   . - osobistym stawieniem się w szkole w sobotę w czasie zajęć szkolnych Podczas wakacji najlepszym i najpewniejszym sposobem jest zawsze kontakt e-mailowy.  Generalnie mówiąc, dzieci powinny być zgłoszone i zarejestrowane na początku roku szkolnego we wrześniu, ale gdy jest to  niemożliwe rejestrację można przeprowadzić w dowolnym czasie.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym czasie aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Formularz szkolny Rejestracja w naszej szkole jest maksymalnie uproszczona i polega na wypełnieniu formularza szkolnego, który można pobrać powyżej lub otrzymać w administracji szkolnej.  Przed wypełnieniem formularza sugerujemy aby zapoznać się z dokumentami określającymi  działalność i kompetencje szkoły, to znaczy: Statutem, Aktem Założycielskim i regulaminem szkoły.  Formy płatności Czesne za szkołę można zapłacić minimalnie za jeden trymestr lub z góry za cały rok.    Opłatę za czesne można uiścić przelewem bankowym, oto dane konta: Polish School Manchester sort code 40-23-02   account number 81418769    w opisie transakcji (payment description) prosimy wpisać nazwisko ucznia.  Przedpłat na następny rok szkolny nie przyjmujemy wczesniej, niż w lipcu danego roku szkolnego. Równe szanse Jesteśmy świadomi tego, że niektórzy z Państwa mogą mieć trudności z jednorazowym zapłaceniem czesnego za trymestr.  Dla tych w  tej sytuacji uruchamiamy program ‘Nauka bez barier’, który pozwala rozbić koszt czesnego na dogodne raty.  Program ‘Nauka bez barier’ daje wszystkim dzieciom równe szanse w zdobywaniu edukacji, niezależnie od sytuacji finansowej rodziny.  Program jest poufny i przeprowadzany indywidualnie, biorąc pod uwagę okoliczności danej rodziny.  Wniosek o rozmowę prosimy  złożyć w administracji.  Status prawny Nasza szkoła jest formalnie zarejestrowana jako fundacja o odpowiedzialności ograniczonej gwarancją.  Jesteśmy zarejestrowani w  Companies House pod numerem 06498971 i operujemy według prawa brytyjskiego, które od 2006 roku wymaga aby organizacje takie jak nasza szkoła zrzeszały się według reguł opisanych w Charities Act 2006.  Nasze dokumenty prawne można przejrzeć w  administracji szkoły lub niezależnie, za symboliczną opłatą kilku funtów, bezpośrednio u źródła w Companies House. Jesteśmy także dobrowolnie zarejestrowani w Manchester City Council jako Supplementary School.  Rejestracja ta nie jest wymagana  prawnie, jednakże płyną z niej pewne korzyści finansowe i inne przywileje, które pozwalają obniżyć koszty operacyjne fundacji.
Jesień/Zima 2017
Zima/Wiosna 2018
Wiosna/Lato 2018
Opłaty za trymestr
Formularz Statut Akt Założycielski Regulamin MAA
£75      £140
Jedno      Dwoje+
£50
Angielski/Polski (dla dorosłych)
Rekrutacja  •  Polityka prywatności  •  Ulotka  Polish School-Manchester is a company limited by guarantee, registered in England and Wales, number 6498971.  Registered office at 1 Bloomfield Close, Cheadle Hulme SK8 6RR.
Kalendarium Ważne daty na bieżący i następny trymestr są przedstawione poniżej.
Polska Szkoła Ojczysta w Manchesterze Polska Szkoła Manchester Witamy Nowości Kalendarium Program Rejestracja Kontakt Galeria Wolontariat Rejestracja