St Anthony College, M41 9PD Manchester

Dołącz do nas!

Nasza szkoła działa wyłącznie dzięki zaangażowaniu zespołu wolontariuszy, którzy w zależności od funkcji, zajmują się:

- sprawami organizacyjnymi: Rada Szkoły, Biblioteka i Sklepik

- sprawami dydaktycznymi: Nauczyciele i Asystenci.

Szukamy ludzi kreatywnych i z pasją tak, aby tworzyć społeczność która wspiera nas wszystkich.

Oferujemy zwrot kosztów i niezapomniane doświadczenie, dzięki któremu wpływasz na kształtowanie się i rozwój dzieci.

Każdy wolontariusz ma równe szanse rozwoju i wkładu w życie szkoły.

Liczymy, że i Ty dołączysz do naszej społeczności.

Dołącz jako nauczyciel

- Lubisz uczyć i masz doświadczenie pedagogiczne?

- Czujesz, że czas na zmianę, by wspierać dzieci w ich rozwoju?

- Szukasz radosnych i inspirujących doświadczeń?

- Szukasz, jak odświeżyć swoje umiejętności pedagogiczne?

Napisz do nas na admin@polskaszkola.org lub porozmawiaj z nami w czasie godzin pracy szkoły.

m_wolontariat_maly
Polska Szkoła Manchester

Dołącz jako asystent

- Czy chciałbyś / chciałabyś wspierać dzieci w poznawaniu języka, naszej kultury i tradycji?

- Czy rozważasz powrót do nauczania albo ciekawe doświadczenie w wolontariacie?

- Czy szukasz polskiej społeczności dla siebie?

Napisz do nas emaila na admin@polskaszkola.orglub porozmawiaj z nami w czasie godzin pracy szkoły.

Ogólne wymagania

Nasza szkoła:

- dba o swoich uczniów tak by czuli się dobrze i rozwijali efektywnie
  - ma odpowiedzialną, doświadczoną kadrę, posiadającą certyfikaty CRB
  - uczy na wysokim poziomie

Wybieramy osoby do pracy w szkole tak by utrzymać wysokie standardy i dobre imię szkoły.

Specyficzny rodzaj pracy jaką jest praca z dziećmi wymaga szczególnych kroków aby zapewnić bezpieczeństwo i właściwy rozwój naszych uczniów.  Dlatego każdy wolontariusz, zanim zostanie przyjęty do pracy, przechodzi rozmowę rekrutacyjną. Początkowo jest przyjmowany na trzymiesięczny okres próbny.

W międzyczasie trwa sprawdzenie 'DBS check', kultury osobistej, zaangażowania, jak i podejścia do dzieci. Muszą być one nienaganne zanim dany wolontariusz zostanie przyjęty do pracy na stałe.

Wolontariusze są objęci kontraktem, który podlega wypowiedzi jednego tygodnia z obu stron.

Przez współpracę ze szkołą wolontariusze zyskują:

- Doświadczenie zawodowe rozpoznawalne zarówno w Anglii, jak również i w Polsce.
- Praktykę w edukacji dzieci, pedagogice specjalnej, rekreacji dziecięcej, organizacji imprez czy aplikacji o fundusze.
- Zaświadczenie dla przyszłych pracodawców o cennym doświadczeniu w wolontariacie.
- Zwrot kosztów.
- Ubogacające doświadczenie pracy z dziećmi.

Jeżeli chcesz nas wesprzeć, wyślij e-maila, zapytanie na FB lub po prostu przyjdź i porozmawiaj z nami.